Rekonstrukcija Doma zdravlja24.09.2020.

Započela rekonstrukcija Doma zdravlja u opštino Bratunac.

Investicije

Načelnik opštine Bratunac Nedeljko Mlađenović rekao je da su na početku izgradnje Doma zdravlja okrunjeni dugogodišnji rad i dobra saradnja ove lokalne zajednice sa Vladom Republike Srpske. Zahvaljujući podršci Vlade, na području opštine Bratunac ove godine se realizuje nekoliko projekata ukupne vrijednosti oko 30 miliona maraka.

Općina i načelnik

mayor

Načelnik:

Srđan Rankić

mayor

Općina

Bratunac

Još iz kategorije:

Investicije

Gotovo polovina budžeta Općine Centar za 2021. godinu je namijenjena za kapitalne projekte

Izgradnja zgrade i pristupnog puta OŠ 'Mula Mustafa

Investicije